Ślub

Ślub – Najważniejszy dzień w życiu

pani-mlodapan-mlody O tym, że zawarcie związku małżeńskiego jest dla Młodej Pary i bliskich jej osób najważniejszym dniem w życiu, nie trzeba nikogo przekonywać. Przeciwnie marząc, aby wziąć ślub z wybraną osobą, wyznaczając datę jego zawarcia chcemy wszystko dokładnie przygotować, aby było zapięte na ostatni guzik. Nie chcemy w tym wyjątkowym dniu popełnić żadnych gaf, a także mamy nadzieję, że upłynie on bez negatywnych przeżyć. Jak więc przygotować się do zawarcia związku małżeńskiego oraz przyjęcia weselnego, aby pod każdym względem było ono idealne?

Wybór miejsca i powiadomienie gości

lokalizacjaZ całą pewnością najważniejszym elementem jest fakt, gdzie zorganizujemy nasze przyjęcie weselne. Wybierając salę, musimy mieć na uwadze, jej wielkość, aby zdołała pomieścić wszystkich zaproszonych przez nas gości. Dodatkowo niezwykle ważnym aspektem jest także wystrój sali. Możemy samodzielnie ją przyozdobić, jednakże, jeśli nie wyróżniamy się takimi umiejętnościami, powinniśmy zastanowić się nad wyborem fachowej ekipy, która to dla nas uczyni. z całą pewnością, jeśli zdecydujemy się na taki krok możemy mieć pewność, że sala będzie udekorowana nie tylko gustownie, pięknie, ale także pod każdym względem nowocześnie, ponieważ fachowy firmy doskonale wiedzą, co w danym momencie jest na topie. Oczywiście firma pod uwagę weźmie także nasz gust i zastosuje się w dekoracji sali do naszych wskazówek.

Doskonałe menu

menuOczywiście na uwadze musimy mieć nie tylko wybór i dekorację sali, ale także powinniśmy zastanowić się, jaki menu przygotować dla swoich gości. Warto skorzystać z fachowego oraz doświadczonego cateringu, który cechuje się wyśmienitą kuchnią, jaka to na pewno zadowoli podniebienia naszych gości. Warto zastanowić się z menu sięgnąć po tradycyjne dania, czy też może stworzyć nowoczesne i apetyczne potrawy, które nie tylko będą smakować, ale także zaskoczą naszą rodzinę i znajomych.

Muzyczna oprawa

oprawa-muzycznaNaturalnie nasi goście muszą się doskonale bawić, co sprawia, że na uwadze powinniśmy mieć także wybór adekwatnego zespołu muzycznego. Możemy zdecydować się na wybór kapeli, ale coraz popularniejszy staje się d-j. Warto jednak, aby wybrany przez nas zespół cechował się naprawdę wielkim doświadczeniem, muzyczną wiedzą i umiejętnościami, a tym samym będzie umiał świetnie zabawić naszych gości i sprawić, aby czas nikomu się nie dłużył. Bez względu na to, jaki rodzaj muzyki preferują twoi goście, zespół musi spełnić ich oczekiwania.

Pamiątki i malutkie prezenty

prezentNieodzownym elementem ślubu są życzenia ślubne, składane zwykle po ceremonii w kościele lub w urzędzie stanu cywilnego. Wraz z życzeniami para młoda otrzymuje koperty z datkiem oraz prezenty w postaci kwiatów, wina, słodyczy czy zabawek.

Przykładowe życzenia ślubne:

W dniu jakże ważnego dla was wydarzenia składam,
najserdeczniejsze życzenia, szczęścia w codziennych zmaganiach, aby zdrowie Wam zawsze dopisywało,
oraz by miłość łącząca Was nigdy nie zgasła.

W naszej polskiej tradycji, przyjęło się, że opuszczających salę gości Para Młoda żegna skromnymi upominkami. Powinniśmy, więc wcześniej przygotować niewielkie upominki, które będą naszym najbliższym przypominać, że uczestniczyli w tym jakże ważnym dla nas wydarzeniu, którym jest ślub i przyjęcie weselne. Propozycji jest wiele, dlatego każda Para Młoda może wybrać to, co najbardziej jej odpowiada. Możemy, więc wybrać butelkę wina, opatrzoną ślubną etykietką, czy też pięknie oprawić zdjęcie. Ważne, aby na przyjęciu weselnym panowała miła atmosfera, a goście na pewno to docenią.

slub