Wierszyki imieninowe

Wierszyki imieninowe – prezentujemy najlepsze z nich:

Lilia kwitnie, róża opada, czerwony tulipan swe płatki składa. Ja korzystając z tej sposobności, życzę Ci w dniu imienin, dużo szczęścia, zdrowia i radości. Niech Ci życie słodko płynie – w każdej chwili i godzinie.

Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne, a później wprost wymarzone, realizacji planów i nowych marzeń i kolejnych natchnień – jak fal, które pchają statek do przodu.

Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ja z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu spełniaj się.

Bukiet najwspanialszych życzeń, uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności przesyła…

Dziś dzień, w którym kalendarz o Tobie przypomnieć mi chce, lecz zapomnieć taką osobę, to trudna jest rzecz.

Choć jesteś daleko ode mnie, choć życie jest smutne i złe… Wiedz, ze ktoś potajemnie gorące życzenia Ci śle.

Jak masz na imię – dobrze wiem, więc dziś życzenia złożyć Ci chcę. Mnóstwo radości, słodkiej miłości, pełnego szczęścia i wiecznej młodości.

Imieniny – dzień radosny, pełen kwiatów, zapach wiosny. Wszyscy złożyć chcą życzenia: zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech Ci słońce zawsze świeci i niech czas radośnie leci. Niech odejdą smutki, złości i powróci czas radości. Te życzenia, choć z daleka płyną jak wpatrzona rzeka i choć skromnie ułożone, są dla Ciebie przeznaczone.

W każdej chwili, zawsze, wszędzie, niech Ci w życiu dobrze będzie! Niech Cię dobry los obdarzy wszystkim o czym tylko marzysz.

W dniu Twoich imienin, składam Ci życzenia zdrowia, pomyślności w życiu osobistym i zawodowym oraz pogody ducha na co dzień.

Wiersze na imieniny – doskonała forma pamięci o solenizancie

Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć Ci życzenia, lecz w słowach tych wyrażam myśli, niech się spełnią marzenia. Niech one będą właśnie dziś wiązanką róż czerwonych a gdy składam życzenia te, niech jak róże płonę…,

Dziś obchodzisz ważny dzień, więc niech ziści Ci się sen, w którym spełniasz swe marzenia, a los piasek w złoto zmienia.

Z okazji imienin, życzę Ci, aby udało Ci się wszystko co zaplanowałeś, żeby nie opuszczała Cię wytrwałość w dążeniu do celu i pogoda ducha na co dzień.

Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechów, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń i samych w życiu przyjemnych wrażeń, dużo uśmiechu i moc słodyczy, życzy…

W dniu Twych imienin, życzę Ci wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze, radosnych i pogodnych dni, pełnych szczęścia i miłości. Aby każdy nadchodzący dzień był tym najwspanialszym dniem w życiu i zawsze otaczali Cię kochający ludzie.

Jakie złożyć Ci życzenia, by warte były Twego Imienia? Ty najlepiej znasz marzenia, których wyglądasz spełnienia.

Wiersze imieninowe – popularne życzenia na imieniny

W dniu Twoich imienin, gorące życzenia, wiele uśmiechu i powodzenia, niech Cię nie trapią żadne zmartwienia i niech się spełnią wszystkie marzenia.

Najlepsze życzonka, dużo zdrówka i słonka, humoru dobrego, życia kolorowego i wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń!

Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień, uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny, co rozwiewa smutki.

Wszystkiego najlepszego. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, żadnego gniewu, smutku i przykrych okoliczności. Niech każdy dzień niesie ze sobą dużo radości. I co najważniejsze życzę Tobie, abyś miała dobrze się w przyszłości, gdzie ktoś obdarzy Cię całą masą miłości.

wiersze imieninoweWierszyki imieninowe to bardzo popularna forma składania życzeń imieninowych. Jako, że imieniny to dzień szczególnie obchodzony w Polsce, warto znaleźć najlepsze wiersze na imieniny, tak aby solenizant był zadowolony z ich otrzymania. Wiersze imieninowe mogą być poważne czy śmieszne, to jakie wybierzemy zależy tylko i wyłącznie od Nas.